Суспільство
  174  0

 Оголошено переможців першого в Україні конкурсу ІТ-проектів з е-демократії EGAP CHALLENGE

Стали відомі імена команд-переможців першого в Україні конкурсу ІТ-проектів з е-демократії EGAP CHALLENGE.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби програми "Електронне врядування задля підзвітності влади та участі громади" (EGAP).

Згідно з повідомленням, команди-переможці отримали грошові винагороди для подальшої розробки та впровадження інноваційних технічних рішень. В майбутньому громадяни зможуть отримати нові якісні сервіси, ефективно взаємодіяти та безпосередньо впливати на владу, а владі – досягти нового рівня прозорості та ефективності.

Ось переможці першого циклу національного конкурсу ІТ-проектів з е-демократії:

1 місце – 250 000 грн. OpenDataBot – https://opendatabot.com сервіс моніторингу реєстраційних даних компаній для запобігання рейдерським захопленням і контролю контрагентів.

2 місце – 200 000 грн. Виборча Варта – http://openvote.in.ua – інтерактивна платформа, яка дозволяє в один клік побачити підсумки виборів на карті, виявити аномалії в ході та результатах голосування, а також дізнатися історію кожного кандидата.

Eco Сitizens – http://ecocitizens.esy.es - інформаційна система екологічного моніторингу, що використовує велику кількість пристроїв на базі процесору Arduino.

3 місце – 125 000 грн. Edupay – https://edupay.com.ua - зручний інтернет-сервіс для онлайн-оплати за навчання, харчування, гуртки та факультативи у навчальних закладах України.

I4C informer for citizens – сервіс інформування мешканців, завдяки якому містяни матимуть можливість отримувати оперативну інформацію щодо різних важливих подій міста, надзвичайних ситуацій, роботи комунальних служб через мобільні додатки.

GoGreen – http://go-green.space – соціальна мережа для активістів по вуличному прибиранню, за допомогою якої вони можуть об’єднуватися для підтримання чистоти в своєму місті.

Скільки ресурсів споживає Ваш будинок – http://bldng.info – сервіс контролю витрат на комунальні платежі жителями будинків з метою економії ресурсів.

Источник: https://reforms.censor.net.ua/n3012068
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору