Політика України
  205  0

 Рада підтримала закон про НКРЕКП в другому читанні та в цілому

Верховна Рада підтримала законопроект "Про Національну комісію в сфері енергетики та комунальних послуг" (№2966-д) в другому читанні та в цілому. Голоси "за" віддали 250 народних депутатів. Як повідомляє ЦензорРеформ, про це зазначають експерти РПР.

Про це повідомляє Цензор.Реформ.

За новим законом, в конкурсну комісію, що добиратиме членів НКРЕКП, увійде 2 представники Президента, 2 представники Верховної Ради та 1 представник Уряду за поданням Міненерго.

За словами Тетяни Бойко, координатора житлово-комунальних та енергетичних реформ Громадянської мережі ОПОРА, це важливий крок для створення енергорегулятора, який буде що буде політично, фінансово та інституційно незалежним.

"Політика – це мистецтво компромісів. Сьогодні народні депутати його продемонстрували. Для відновлення суспільної довіри до складних реформ в енергетиці та тарифів на комунальні послуги необхідна політично, фінансово та організаційно незалежна інституція. Цей закон створює всі необхідні для цього умови і передбачає, що впродовж 18-ти місяців повністю відбудеться оновлення складу комісії", -  зазначила Тетяна Бойко.

 Нагадаємо, сьогодні вранці на підтримку законопроекту про незалежний регулятор до будівлі Верховної Ради прийшла Статуя Свободи на ходулях.

Источник: https://reforms.censor.net.ua/n3011996
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору