Політика України
  196  0

 Посли ЄС та Великобританії поділяють позицію громадськості про неприпустимість порушення балансу між гілками влади в Україні

Посол Великої Британії в Україні Джудіт Гоф та глава представництва ЄС в Україні Х'юг Мінгареллі підтримують критичні зауваження Реанімаційного Пакету Реформ щодо законопроекту 4370-1, який скасовує реформу державної служби.

Як повідомляє ЦензорРеформ, про це дипломати повідомили в офіційних мікроблогах в Twitter.

"Поділяю занепокоєння громадянського суспільсьва щодо законопроекту 4370-1. Потрібна система контролю і противаг для суспільної довіри до реформи держслужби", - написала посол Великої Британії в Україні Джудіт Гоф.

зауваження

Глава представництва ЄС в Україні Х'юг Мінгареллі в свою чергу заявив: "Слушні критичні зауваження громадянського суспільства щодо законопроекту 4370-1 мають бути почуті. Справжня дискусія щодо механізму стримувань та противаг має відбутися у ВР".

закон

 Раніше експерти Реанімаційного Пакету Реформ у відкритій заяві повідомили, що Законопроект № 4370-1 про внесення змін до закону Про державну службу з’явився у Верховній Раді України з порушенням процедури, без схвалення профільним Комітетом, внаслідок чого існує загроза узурпації влади Президентом.

 

Источник: https://reforms.censor.net.ua/n3011982
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору