Політика України
  603  0

 Експерти РПР закликають Раду прийняти законопроект щодо незалежного регулятора в енергетиці

Законопроект 2966-д (ініціатор – народний депутат Олександр Домбровський) дасть початок повномасштабним реформам енергетичної галузі.

Про це заявляють експерти групи Реформування Енергетичного сектору Реанімаційного Пакету Реформ у своїй відкритій заяві, інформує Цензор.Реформ

За словами експертів, у зв’язку з проведенням важливих реформ в енергетичному секторі виникла гостра необхідність невідкладного створення на цьому ринку незалежного та професійного арбітра. Також експерти зазначають, що таким чином вдасться повернути довіру суспільства до прийнятих регулятором рішень і знизити рівень напруги.

Як зазначають єксперти, рішення незалежної комісії стосуються кожного громадянина країни, а її діяльність визначає вектор розвитку економіки держави. Також на ухвалення проекту закону чекають європейські партнери, щоб надати черговий транш макрофінансової допомоги.

Реанімаційний пакет реформ підтримує компромісний законопроект 2966-д та закликає народних обранців поєднати зусилля задля ухвалення важливого для України закону під час голосування в Раді в четвер 22 вересня 2016 року.

 

Источник: https://reforms.censor.net.ua/n3011907
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору