Політика України
  370  0

 Публічна дискусія між кандидатами на посаду членів ЦВК відбудеться 23 вересня в Києві

У п’ятницю, 23 вересня, відбудеться публічна дискусія між кандидатами на посаду членів Центральної виборчої комісії, імена яких включені до подання Президента України.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби Громадянської мережі ОПОРА, повідомляє Цензор.Реформ.

За словами аналітика ОПОРИ Олександра Клюжева, такий захід спрямований на те, щоб привернути увагу депутатів до нагальної потреби законного переобрання 12 членів ЦВК. В результаті вони зможуть невідкладно розглянути подання Президента України.

"На обговоренні кандидати можуть продемонструвати свої знання та професійний досвід, зазначити про свої переваги для майбутньої діяльності у ЦВК. Кожен учасник зможе презентувати свої напрацювання щодо реформування Комісії, механізмів відновлення суспільної довіри до неї, удосконалення адміністрування виборів та раунд запитань до претендентів від аудиторії. Крім цього це чудова можливість, аби посилити увагу суспільства до кандидатів, адже про більшість з них ми дізнаємось уже пост-фактум", - зазначив Олександр Клюжев.

Як зазначає Клюжев: "Також така форма обговорення стане чудовим майданчиком для обміну думко між кандидатами, представниками громадськості та влади, журналістами й науковцями".

Дискусія відбудеться у п’ятницю, 23 вересня, у конференц-залі БЦ "Парус" (м. Київ, вул. Мечникова, 2).

Початок об 11:30.

Модеруватиме зустріч Віталій Портніков.

Свою участь у публічній дискусії між кандидатами на посади членів ЦВК потрібно підтвердити до 20:00 21 вересня за посиланням.

Источник: https://reforms.censor.net.ua/n3011897
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору