Політика України, Суспільство
  2144  0
Матеріали за темою:

 Тransparency International Україна презентувала цикл мультфільмів про боротьбу з корупцією. ВIДЕО

Тransparency International Україна презентувала цикл мультфільмів про боротьбу з корупцією у рамках інформаційно-правозахисної кампанії "Вони б не мовчали".

Про це йдеться в повідомленні прес-служби організації, інформує Цензор.Реформ.

Згідно з повідомленням, ці ролики символізують найяскравіші приклади найпоширеніших ситуацій, у яких людина може постраждати від корупції.

Як зазначає Ольга Тимченко, керівник департаменту комунікації Transparency International Україна, організація використовує різні інформаційні продукти, щоб змінити ставлення українців до корупції: "Головна їх мета – в максимально простій та інколи розважальній формі донести досить серйозні смисли. Саме тому в рамках кампанії "Вони б не мовчали", яка покликана змінити негативне ставлення до викривачів корупції, ми створили серію коротких мультиків про викриття корупції", - зазначила Ольга Тимченко.

За її словами, ці мультики розповідають про руйнівні наслідки, які можуть статися, якщо корупцію ігнорувати, намагатися не помічати, діяти за її правилами. "У героїв є вибір – промовчати про злочин, чи повідомити про нього. В залежності від їх вибору формується майбутнє – це ж відбувається і в нашому житті".

Источник: https://reforms.censor.net.ua/n3011837
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору