Політика України, Суспільство
  1250  0

 За тиждень на сервіс "Екомапа" надійшло понад 200 звернень про незаконні сміттєзвалища, - Мінекології

За сім днів з дня запуску електронного сервісу "Екомапа" надійшло майже 200 звернень від жителів різних областей України.

Про це повідомляє ЦензорРеформ з посиланням на сайт Міністерства екології та природних ресурсів.

З них 20 звернень було отримано через мобільний додаток, який функціонує на всіх типах мобільних пристроїв. Така функція досить зручна і доступна для всіх користувачів мобільного зв’язку.

Найбільше заявок надійшло від жителів Київської області - від них отримано 27 повідомлень про місце знаходження сміттєзвалищ. Активно підключилися до порятунку своїх міст від сміття жителі Дніпровської, Житомирської та Харківської областей, йдеться у заяві Міністерства.

Менш активні українці Волинської, Херсонської, Івано-Франківської та Кіровоградської областей.

"Варто окремо відзначити, що небайдужість до стану навколишнього природнього середовища проявили мешканці Донецької області. Від них надійшло 3 звернення про місце розташування в їх регіоні сміттєзвалища", - сказано у повідомленні.

Мінекології закликає громадян, які вносять свою інформацію про сміттєзвалища на інтерактивну карту, уважніше вносити дані при реєстрації. Оскільки через неточно вказані координати 10 надісланих звернення було відхилено.

На сьогодні всі отримані звернення оброблені модераторами Мінприроди і передані органам державної влади та місцевого самоврядування для розгляду та подальшої ліквідації сміттєзвалищ.

Електронний сервіс ecomapa.gov.ua був створений Мінприроди для проведення оперативної інвентаризація всіх наявних сміттєзвалищ в Україні, як санкціонованих, так і стихійних, та нанесення інформації про них на інтерактивну мапу з геолокаційною прив’язкою. Сервіс постійно оновлюється. Кожен може зайти на сторінку сервісу, зареєструватися і залишити повідомлення про сміттєзвалище.

Координатор молодіжного екологічного руху "Let’s do it, Ukraine!" Андрій Саук назвав електронний реєстр сміттєзвалищ прогресивним кроком.

За його словами, з року в рік Мінприроди показувало одну й ту саму статистику. Електронна карта сміттєзвалищ надасть можливість зрозуміти справжні обсяги проблеми.

Источник: https://reforms.censor.net.ua/n3011664
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору