Технології
  177  0

 У серпні відкриту базу даних "Е-Data" відвідували 26 тисяч користувачів, - керівник проекту Щелоков

Щоденно у серпні поточного року відкриту базу даних "Е-Data" відвідували 26 тисяч користувачів.

Як повідомляє ЦензорРеформ, про це повідомив керівник проекту "Е-Data" Олександр Щелоков.

За його словами, відкриті дані – це своєрідний спосіб громадян навчитися аналізувати великі обєми інформації та використовувати їх в своїх цілях: "Ми не боремося з корупцією, ми відкриваємо дані. Люди самі вирішують, що з ними робити, і open-data може щось опосередковано зробити з корупцією", – зазначив Олександр Щелоков.

Денис Гурський, засновник громадської організації SocialBoost, впевнений, що завдяки відкритим даним українці завдяки ІТ можуть навчитися вирішувати свої проблеми: "Держава не може вказувати, які сервіси потрібні людям. Вони самі мають визначати, що їм потрібно. Людина має право на всі дані, які вже мають чиновники, окрім секретних та персональних".

Його думку підтримав і Максим Нефьодов, заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України, також він зазначив про те, що відкриті дані можуть допомогти у боротьбі з корупцією статистично, сприяти економічному зростанню та ефективності використання ресурсів. "Відкритість інформації допомагає боротися з її асиметрією. Умовний чиновник володіє інформацією, а інша людина її не має – це спотворює конкуренцію, ціни, умови на ринку. Це створює можливість для корупції.

Источник: https://reforms.censor.net.ua/n3011636
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору