Суспільство, Здоров'я
  202  0

 Необхідно законодавчо регулювати куріння кальяну та електронних цигарок, - керівник Українського центу контролю над тютюном

Куріння кальяну та електронних цигарок в Україні не регулююється законодавчими нормами і є досить проблематичним питанням в суспільстві.

Як повідомляє ЦензорРеформ, про це заявив Андрій Скіпальський, керівник Українського центу контролю над тютюном ГО "Життя".

Скіпальський зазначає: "Куріння електронних сигарет та кальянів часто стає містком до куріння звичайних сигарет та виникнення тютюнової залежності. Тому тут потрібні чіткі законодавчі регулювання. У парламенті вже більше року тому зареєстрували законопроект №2820 (ініціатори – народний депутат Ольга Богомолець та ін.), який забороняє рекламу електронних сигарет, встановлює чіткі вимоги до вмісту заправних картриджів електронних сигарет і регулює трав’яні курильні суміші. Крім того, законопроектом передбачається заборона сигарет з ароматичними домішками та збільшення графічних попереджень на пачках сигарет".

Більше того, експерти з контролю над тютюном впевнені, що антитютюнову політику необіхдно продовжувати, адже вона довела свою ефективність. Надалі потрібно зменшувати привабливість та доступність тютюнових виробів.

Источник: https://reforms.censor.net.ua/n3011633
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору