Політика України, Суспільство
  581  0

 Комітет виборців України перевірятиме, як політики виконують свої обіцянки

Комітет виборців України почав проект дослідження політичних обіцянок та їх виконання партіями і окремими політиками з метою інформування виборців про реальну діяльність українського політикуму.

Як повідомляє ЦензорРеформ з посиланням на Укрінформ, про це на брифінгу в понеділок заявив генеральний директор КВУ Олексій Кошель. Проект має назву "Дослівно".

"Дослівно" - це не просто одне дослідження, а старт великого довгострокового проекту. Це буде системна тривала робота з моніторингу політичних обіцянок політиків різного рівня. В ході проекту ми будемо з частотою один-два рази на місяць презентувати наші дослідження, також буде працювати сайт "Дослівно" і сторінка в соціальних мережах", - сказав Кошель.

Він розповів, що в першу чергу КВУ буде аналізувати тези передвиборних програм, тези головних політичних заяв основних спікерів партій, передвиборні програми кандидатів у президенти, програми політичних партій і основні положення Коаліційної угоди

"Для нас вкрай важливо донести до виборців тезу, хто з політиків каже їм неправду, хто з політиків ними маніпулює, для того, щоб виборці оцінювали не красиві кроки, не красиві слова і не завчені анекдоти, які розповідають політики, а робили висновки виключно за тому, що було обіцяно і що було зроблено. нам потрібні нові традиції, нам потрібно, щоб виборець оцінював політиків за конкретними результатами, спираючись на математичні дані і на подібні дослідження ", - підкреслив гендиректор КВУ.

Він додав, що одним з перших кроків в рамках здійснення проекту "Дослівно" стане аналіз ключових для подальшого розвитку країни тим - децентралізація, тарифи, судова реформа.

Источник: https://reforms.censor.net.ua/n3011276
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору