Політика України
  264  0
Матеріали за темою:

 Військові радники з США та Великої Британії вже виїхали в Україну

Військові радники з США та Великої Британії, які працюватимуть в Мінобоорни України в рамках підписаної між Україною та Пентагоном "Концепції розвитку партнерства на п’ятирічний період", вже виїхали.

Як інформує ЦензорРеформ, про це пише Андрій Коваленко для Depo.

Згідно з інформацією, співпраця передбачає роботу в чотирьох напрямках:

  • зміцнення обороноздатності України;
  • реалізація військової реформи: створення сучасних Збройних сил, удосконалення процесів оборонного планування заснованого на можливостях і управління оборонними ресурсами;
  • ​​поліпшення співпраці в галузі оборонних технологій;
  • підтримка інтеграції оборонного сектора.

Радником Степана Полторака стане колишній керівник Центрального командування Збройних сил США (CENTCOM) Джон Абізаїд. До сфери його основних повноважень: боротьба з корупцією, просування реформ і збільшення громадянського контролю над ЗСУ.

Також іншим радником буде колишній командувач сухопутними військами Великої Британії Нік Паркер.

Одним з кроків докорінного реформування ЗСУ буде введення до кінця 2016 року нового переліку військових звань сержантського і старшинського складу. Крім цього, пріоритетним вважають остаточний перехід армії на контрактну основу.

Як зазначають у повідомленні, у рамках двосторонньої допомоги США у 2016-у році надають Україні $335 млн. Із цією сумою загальний обсяг допомоги США з 2014 року складе понад $600 млн, що включає підтримку в трьох сферах: навчання - американські військові інструктори проводять навчання п’яти батальйонів Збройних сил України та одного батальйону Сил спеціальних операцій, а також допомагають у розробці довгострокового плану підготовки кадрів та обладнання: контрбатарейні радари, безпілотники, засоби зв’язку, засоби навчання, логістична інфраструктура та ІТ-системи, медичне обладнання та ін.

Крім того, радники мають на меті слідкувати за використанням Міністерством оборони допомоги, яку надають США.

Нагадаємо, глави міністерств оборони США та України Ештон Картер і Степан Полторак підписали "Концепцію розвитку партнерства між Міністерством оборони України та Міністерством оборони Сполучених Штатів Америки на п'ятирічний період".

Источник: https://reforms.censor.net.ua/n3011262
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору