Суспільство
  444  0
Матеріали за темою:
Все про:корупція (66)

 ОЕСР готова провести тренінги для співробітників НАЗК

Організація економічної співпраці і розвитку (ОЕСР) має намір надати Національному агентству з питань запобігання корупції (НАЗК) експертну допомогу і провести тренінги з аналізу корупційних ризиків, підготовці антикорупційних програм.

Про це повідомляє прес-служба НАЗК, пише ЦензорРеформ.

"Менеджер проектів мережі боротьби з корупцією для Східної Європи та Центральної Азії Андрій Кухарка висловив готовність ОЕСР у наданні НАЗК експертної допомоги і проведенні тренінгових заходів, зокрема за такими напрямками, як аналіз корупційних ризиків, підготовка антикорупційних програм і захист викривачів корупції", - йдеться у повідомленні.

Члени НАЗК Руслан Рябошапка і Олександр Скопич вже обговорили з представниками Антикорупційного проекту ОЕСР для України перспективи та напрямки можливої співпраці для успішної реалізації антикорупційної реформи в Україні.

Члени НАЗК під час зустрічі зазначили, що надзвичайно корисною була б допомога Єдиного державного реєстру осіб, які скоїли корупційні правопорушення, оскільки зараз існує необхідність у якісному програмному забезпеченні та навчанні службовців роботи з Реєстром.

Источник: https://reforms.censor.net.ua/n3011253
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору