Київські новини, Суспільство
  533  0
Матеріали за темою:

 Антикорупційна рада запрошує долучитися до конкурсної комісії з відбору керівника Київського туристично-інформаційного центру

Конкурсна комісія працюватиме над призначенням директора комунального підприємства "Київський міський туристично-інформаційний центр" (КП "КМТІЦ").

Як інформує ЦензорРеформ, про це повідомляє Антикорупційна Рада при міському голові.

2 представники громадськості "які провадять діяльність у сфері протидії корупції та погоджені Антикорупційною радою при Київському міському голові" мають входити до складу конкурсної комісії відповідно до Положення про конкурсний відбір керівників КП.

Як зазначається у повідомленні, Антикорупційна рада закликає громадські організації взяти активну участь у формуванні конкурсної комісії на обрання нового керівника КП "КМТІЦ" та делегувати до складу конкурсної комісії своїх представників.

Документи приймають до 18:00 13 вересня 2016 року.

Оксана Величко, член Антикорупційної ради та менеджер РПР, запевняє, що громадськість у таких комісіях має достатній вплив на прийняття рішень, а тому закликає не ігнорувати участь у конкурсній комісії і сприяти відбору та призначенню керівника, який би забезпечив ефективний розвиток та успішне управління КП.

Для участі у конкурсній комісії кандидат має надіслати на електрону пошту: radaanticor@gmail.com, на розгляд Антикорупційної ради при Київському міському голові наступні документи:

- Лист від організації, яка делегує, на адресу Антикорупційної ради при Київському міському голові за підписом керівника та проставленням печатки;

- Копія статуту громадського об’єднання (частина із зазначенням цілей та завдань організації), яка делегує представника у конкурсну комісію;

- Копія свідоцтва про реєстрацію громадського об’єднання;

- Рішення громадського об’єднання про делегування кандидата на участь у конкурсній комісії;

- Заява на адресу Антикорупційної ради при Київському міському голові від кандидата із зазначенням своєї згоди на участь у роботі конкурсної комісії (у довільній формі);

- Резюме або біографія кандидата.

Комунальне підприємство "Київський міський туристично-інформаційний центр" вже тривалий час не здійснювало жодної господарської діяльності. З 2013 року діяльність КП фактично зупинилася. У 2015 році "Київський міський туристично-інформаційний центр" разом із боргами передали у підпорядкування Департаменту економіки та інвестицій КМДА.

Источник: https://reforms.censor.net.ua/n3011241
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору