Політика України, Суспільство
  475  0

 Конкурс ідей міських сервісів від влади та громадськості в рамках Apps4Cities Challenge продовжили до 18 вересня, - ОПОРА і TechSoup

Міські ради та органи державної влади можуть створити сервіси для свого міста на основі відкритих даних. Термін продовжили до 18 вересня.

Про це оголосили Громадянська мережа ОПОРА та TechSoup, інформує ЦензорРеформ.

Збір ідей міських сервісів Apps4Cities Challenge в рамках проекту "Дані міст/Apps4Cities" відбувається з метою розв'язання міських проблем, створення потрібних для громадян сервісів за допомогою технологій та спільної роботи установ та волонтерів (учасників Конкурсу), що згодяться допомогти.

Мета такого конкурсу - розв'язання міських проблем, створення потрібних для громадян сервісів за допомогою технологій та спільної роботи установ та волонтерів.

Щоб взяти участь у Конкурсі міським радам та державним структурам, установам, активістам, громадським організаціям, необхідно подати ідею чи запропонувати проблему, яку можна вирішити за допомогою технологій. У подальшому ідею втілити допоможуть втілити активісти, аналітики, дизайнери та інші зацікавлені особи.

Власники ідеї будуть згодом обирати команду, яка буде здійснювати реалізацію ідей, поданих організаціями та установами, обиратимуть власники ідеї. Розмір та вид нагород для активістів (їх команд) у цьому випадку також визначатимуть власники ідеї.

Детальніше про умови Конкурсу тут. Щоб подати ідею потрібно зареєструватися на сайті.

Всеукраїнський проект "Дані міст/Apps4Cities" реалізовує Громадянська мережа ОПОРА та TechSoup Europe за підтримки Національного фонду на підтримку демократії (NED). Місія проекту — відкритість та легкість доступу до міських даних, що дозволять зробити місто ближчим до його жителів.

Источник: https://reforms.censor.net.ua/n3011061
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору