Політика України
  1185  0

 Мінфін обіцяє передати Кабміну остаточну версію змін до Податкового кодексу наприкінці вересня

Міністерство фінансів України має намір до кінця вересня подати на затвердження Кабінету міністрів фінальну версію змін до Податкового кодексу.

Про це сказано на сторінці Міністерства у Фейсбуку, інформує ЦензорРеформ.

У повідомленні наголошено, що на даний час міністр фінансів Олександр Данилюк представляє робочу версію змін в податковому комітеті Верховної Ради України, і презентація документа незабаром буде оприлюднено на офіційному сайті Мінфіну.

Крім того, повідомляється, що документ розроблений робочою групою за участю голови профільного парламентського комітету Ніни Южаніної та інших членів комітету, а також представників бізнесу, громадських експертів, Мінфіну та Державної фіскальної служби.

Нагадаємо, експерти групи Податкова та бюджетна реформа Реанімаційного Пакету Реформ наприкінці серпня опублікували заяву про те, що проект змін до Податкового кодексу, який раніше презентувало Міністерство фінансів, не є комплексною податковою реформою, яка має створити в Україні передумови для економічного зростання.

Однак загалом вони позитивно оцінюють зміни, в яких йдеться про законодавче закріплення функціональних можливостей електронного кабінету платника податків, передачу адміністрування податковими базами та надання узагальнених консультацій до Міністерства фінансів, що зменшать конфлікт інтересів в Державній фіскальній службі та збільшать її сервісну роль.

Источник: https://reforms.censor.net.ua/n3011014
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору