Політика України
  234  0
Матеріали за темою:

 Закон "Про державну службу" опинився під загрозою зриву, - експерт РПР Міський

Під загрозою зриву реалізації залишився закон "Про державну службу" та запуск електронного декларування, тому Рада має стати на захист ключових положень антикорупційного законодавства.

Про це у своєму блозі для ЦензорРеформ повідомляє Вадим Міський, керівник адвокаційного напряму Реанімаційного Пакету Реформ.

Як він зазначає, минулої сесії за допомогою кнопкодавства був протягнутий у І читанні скандальний законопроект, що може скасувати частину реформи державної служби та призвести до узурпації влади президентом: "Спеціально створена комісія при Президентові буде відбирати  голів місцевих державних адміністрацій, замість Комісії з питань вищого  корпусу держслужби, до якої входять представники громадськості. Крім того, за словами Президента, законодавство щодо електронного декларування є недосконалим, що може бути анонсом до спроб його змінити.

На його переконання, Верхвона Рада не може допустити звуження об’єкту е-декларування та зменшення обсягу публічно-доступної інформації з е-декларації чи скасування відповідальності за брехню в деклараціях як такої.

Крім цього, за його словами усі новостворені установи (Національне антикорупційне бюро, Спеціалізована антикорупційна прокуратура, а також ті, що очікують на створення – Державне бюро розслідувань, Антикорупційний суд, Національна суспільна телерадіокомпанія, Державний фонд досліджень, Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти), повинні отримати достатній бюджет для свого функціонування.

"Готовність політиків різного партійного штибу відкинути популізм і почати робити реальні зміни – стала б найкращим показником політичної зрілості", - стверджує Вадим Міський.

Детальніше читайте тут.

Источник: https://reforms.censor.net.ua/n3010957
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору