Події, Суспільство
  3171  0

 9 553 людини вбито, понад 22 тисячі поранено, - масштаби російської агресії проти України за даними Інституту світової політики. ІНФОГРАФІКА

За час російської агресії проти України на Донбасі загинули 9 553 людини, ще понад 22 тисячі – були поранені.

Як інформує ЦензорРеформ, такі цифри наводять в Інституті світової політики.

До другої річниці підписання Мінського протоколу Інститут підготував інфографіку про масштаби російської агресії проти України.

Наведена статистика також свідчить, що зараз зареєстровані понад мільйон сімсот тисяч внутрішньо переміщених осіб, з яких понад двісті двадцять тисяч – діти.

війна

"Інститут світової політики спробував проілюструвати масштаби російської агресії реальними цифрами та поставити їх у знайомий для закордонної аудиторії контекст, - пояснює Ольга Лимар, експерт Інституту світової політики. - Уявіть, що територія на Сході, непідконтрольна уряду України, дорівнює території Нідерландів. Йдеться також про майже 10 тисяч загиблих та тисячі поранених, не кажучи вже погіршення гуманітарної, економічної та екологічної ситуації на Сході України. Тому Україна повинна постійно вимагати єдності від своїх партнерів у боротьбі з російською агресією", - сказано у повідомлення ІСП.

 Крім того, як свідчать дані інфографіки, загалом від конфлікту постраждали 3,7 мільйона осіб, а це дорівнює кількості населення Берліна. Площа території, яку уряд України наразі не контролює, складає 44 тисячі квадратних метрів.

Источник: https://reforms.censor.net.ua/n3010947
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору