Політика України, Суспільство
  655  0
Матеріали за темою:

 На посаду голови Нацагентства з питань виявлення корупційних активів проходитимуть співбесіду 16 осіб

Конкурсна комісія з обрання голови Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаних від корупційних злочинів отримала близько 20 пакетів документів від кандидатів, за результатами тестування етап співбесіди пройдуть 16 осіб.

Як інформує ЦензорРеформ, про це повідоми на своїй сторінці експерт антикорупційної групи Реанімаційного Пакету Реформ Ярослав Юрчишин.

Він зазначив, що кандидатів недооцінили:

"Недооцінили ми кандидатів на посаду голови Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів. Прохідний 50, найнижчий набраний 62. Можна було легко 80 ставити", - написав він.

За його словами, такі дії були спричинені тим, що по-перше, було подано невелику кількість заявок, по-друге, конкурс оголосили в період активної фази відпусток. "Але це не проблема, просто у конкурсної комісії буде більше роботи. За вересень треба провести 16 співбесід з сильними кандидатами. На кожного кандидата ми плануємо виділити близько 45 хвилин, за нашими підрахунками, на цей процес піде близько 3 робочі дні. 25 хвилин учасники зможуть презентувати себе і своє бачення запуску та роботи агентства".

Юрчишин переконаний, що для роботи в Нацагентстві не потрібно мати лише глибокі знання з юриспруденції, але й мати загальне бачення того, як управляти вилученими активами. Також паралельно з проходженням тестування, кандидати на посаду будуть проходити спецперевірки. Зараз конкурсна комісія повинна визначити конкретний час, коли кандидати на посади будуть проходити співбесіди.

Источник: https://reforms.censor.net.ua/n3010911
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору