Політика України, Суспільство
  559  0

 Центр політико-правових реформ оголосив конкурс на посаду експертів у відділі конституційної та адміністративної реформи

Центр політико-правових реформ (ЦППР) оголосив конкурс на посаду 4 експертів у відділі конституційної та адміністративної реформи через реорганізацію та розширення сфери діяльності.

Про це повідомляє ЦензорРеформ з посиланням на прес-службу ЦППР.

За словами голови правління ЦППР та співголови Ради РПР Ігоря Коліушка, реформування Кабінету Міністрів і державної служби залишаються в Україні проблемою номер один.

"В цьому році вперше і сам уряд почав помаленьку розвертатися обличчям до цього завдання. Ми в Центрі політико-правових реформ маємо значні теоретичні напрацювання в цій сфері, але щоб реально впливати на саму реформу потребуємо посилення нашої команди. Оголосили конкурс на посади експертів, маємо ресурси для них. Чекаємо компетентних, енергійних, а найважливіше - зацікавлених у реформах і особистому зростанні як фахівців", - зазначив Коліушко.

Зокрема, згідно з інформацією повідомлення, до ключових функцій експертів належать: вивчення та аналіз українського та зарубіжного законодавства; написання аналітичних досліджень різних форматів, публіцистичних і наукових статей; підготовка проектів нормативних актів; участь у круглих столах, конференціях, робочих групах при органах влади.

Аби податися на вакансію необхідно мати юридичну освіту рівня магістра (або магістрант останнього року навчання); вільно володіти українською мовою. Кандтдатам необхідно володіти такими якостями, як ретельність, пунктуальність, проактивність, здатність і бажання освоювати нові знання та навики. Перевага надаватиметься тим, хто володіє англійською або іншими мовами, має вчений ступінь кандидата чи доктора наук і досвід аналітичної роботи в органах державної влади чи місцевого самоврядування. Випробувальний термін — 3 місяці.

Заявки на конкурс подавати електронною поштою на адресу centre@pravo.org.ua до 13 вересня 2016 року з темою листа "Експерт". У заявці повинна бути резюме та короткий (до 1 стор.) мотиваційний лист з відповіддю на питання чому вас цікавить ця робота і чого ви хотіли б досягнути на цій посаді, очікуваний мінімальний розмір доходу.

Інформацію про Центр політико-правових реформ можна знайти на сайті Центру: pravo.org.ua.

Источник: https://reforms.censor.net.ua/n3010898
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору