Політика України
  1404  0

 До ТОП-10 законотворців-реформаторів увійшли Президент і Кабмін, - РПР. ІНФОГРАФІКА

Реанімаційний Пакет Реформ оприлюднив свіжий рейтинг законотворців-реформаторів. До рейтингу увійшли народні депутати та інші суб'єкти законодавчої ініціативи, які найчастіше ставали співавторами реформаторських законопроектів, підтриманих РПР.

ЯК повідомляє ЦензорРеформ, позиції в топ-10 зайняли чотири представники БПП, три від "Самопомочі", по два депутати - від "Народного Фронту", Батьківщини і Радикальної партії, три позафракційні депутати а також Президент і Кабмін.

"Цього разу ми вперше включили в рейтинг Президента та Кабмін, і виявилося, що є депутати, які мають більше зареєстрованих реформаторських законів, - зауважив Вадим Міський, керівник відділу адвокації Реанімаційного Пакету Реформ. - Щоправда, якщо рахувати за кількістю прийнятих - то Кабмін і Президент мають найвищі результати. Приємно бачити нових людей в нашому ТОП-10, наприклад Микола Федорук впродовж останньої сесії став автором багатьох законопроектів у сфері децентралізації та розвитку місцевого самоврядування. Поки що вони не ухвалені, але ми очікуємо результату вже у перший тиждень роботи Ради".

реформатори

За словами Міського, основна загроза для реформ у цьому політичному сезоні - популізм, а готовність політиків із різних партій робити реальні зміни стала б найкращим показником політичної зрілості.

У громадській ініціативі сподіваються, що в новому політичному сезоні не лише збільшиться список реформаторів, але й результати реформ стануть більш відчутними.

Загалом депутати восьмого скликання ухвалили 71 закон, розроблений спільно з РПР, ще 75 - перебувають на різних етапах розгляду.

Источник: https://reforms.censor.net.ua/n3010865
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору