Політика України
  360  0
Матеріали за темою:

 Майже 21,6 млн грн витратили кандидати у нардепи на свої передвиборчі кампанії на довиборах у ВРУ, - ЧЕСНО

Кандидати у народні депутати на нещодавніх довиборах до ВРУ на свої передвиборчі кампанії витратили 21 597 542 грн.

Як інформує ЦензорРеформ, про це повідомляє Громадський рух ЧЕСНО у рамках кампанії "Стеж за грошима".

Аналітики руху ЧЕСНО Остап Кучма та Павло Миронов також оприлюднили середню вартість мандату народного депутата на довиборах до Верховної Ради України-2016. За їхніми підрахунками середня вартість мандату, тобто витрати кандидата-переможця на свою кампанію, за підсумками довиборів на семи округах офіційно складає трохи менше 950 тис. грн.

Кучма стверджує: "Ця сума є суттєво заниженою, оскільки кандидати майже ніколи не звітують про витрати на оплату праці агітаторів, часто занижують офіційні тиражі друкованих видань та неохоче показують витрати на зовнішню рекламу. Тим не менше, навіть з цієї суми видно, що перемогти в окрузі може лише людина з великими статками".

Також, за його словами, свої кампанії кандидати фінансують здебільшого самостійно або беруть гроші у родичів чи інших пов’язаних осіб.

"Лише один кандидат на довиборах, Єгор Фірсов, спробував організувати низову кампанію збору коштів, але і в цьому випадку найбільші суми на його виборчий рахунок перераховували співробітники його штабу та особи, що з високою ймовірністю є підставними", - підсумував він.

Источник: https://reforms.censor.net.ua/n3010760
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору