Політика України
  18527  0

 Те, що Супрун дозволили привести свою команду - це безпрецедентно: експерти РПР проаналізували біографії нових заступників міністра. ІНФОГРАФІКА

До команди Міністерства охорони здоров’я у якості заступників міністра приєдналися Олександр Лінчевський, Павло Ковтонюк та Оксана Сивак.

Як повідомляє ЦензорРеформ, про це стало відомо зі сторінки у Facebook Уляни Супрун, в.о. міністра охорони здоров’я.

Як вона зазначає: "Затвердили трьох заступників міністра охорони здоров'я. Це професіонали, які своєю працею та знаннями довели, що вони зможуть взяти на себе відповідальність за зміну медицини в Україні. Змінити цілу систему не може одна людина. Але це може зробити команда".

Згідно з інформацією інфографіки, Олександр Лінчевський – торакальний хірург, активний учасник та доповідач на медичних конференціях у Європі, а також медичний директор ініціативи "Захист Патріотів". Павло Ковтонюк – проектний менеджер, спеціаліст з реформи охорони здоровя ВООЗ, крім цього він редактор та засновник видання "PRO Менеджмент в охороні здоровя". Оксана Сивак – волонтерка, акушер-гінеколог, куратор клінічних досліджень, координатор громадської організації "Ініціатива Е+".

моз

За словами Олександра Ябчанки, експерта медичної групи Реанімаційного Пакету Реформ, це безпрецедентний випадок, коли керівнику міністерства дозволили "завести" власну команду: "Таке рішення дає надію, на те, що медична реформа зрушить з мертвої точки. Тим більше, що і у програмі діяльності уряду і у концепції реформи фінансування системи охорони здоров'я прописані цілком прогресивні і притомні речі. Тепер справа за ВРУ у питанні легітимізації цих речей на рівні законів, а також у їх імплементації".

моз

моз

Источник: https://reforms.censor.net.ua/n3010725
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору