Київські новини
  446  0

 Відбір представників громадських об’єднань до складу Конкурсної комісії КМДА відбудеться 19 вересня

19 вересня 2016 року відбудеться конкурс для представників громадських об’єднань до складу Конкурсної комісії з відбору осіб на зайняття посад державної служби у Департаменті з питань державного архітектурно-будівельного контролю міста Києва виконавчого органу Київської міської ради (КМДА).

Про це повідомляє ЦензорРеформ.

Прийом документів продовжили до 7 вересня. Громадські об’єднання, які зареєстровані вже більше року, мають статус юридичної особи та займаються діяльністю, пов’язаною із сферою розвитку державної служби, державного управління або управління людськими ресурсами можуть висувати своїх представників.

До основних вимог для кандидатів від громадського об’єднання для включення до складу Конкурсної комісії: громадянство України, вища освіта за освітнім ступенем магістра; загальний стаж роботи – не менше 7 років, володіння державної мовою, досвід роботи на посадах державної служби, здатність представляти інтереси суспільства та забезпечувати політично неупереджену та професійну роботу Конкурсної комісії.

Перелік необхідних документів та вимоги до кандидатів пожна знайти за посиланням або на сайті Антикорупційної ради при Київському міському голові.

 

 

Источник: https://reforms.censor.net.ua/n3010724
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору