Київські новини
  1552  0

 Конкурси на посаду керівників закладів культури відбуваються з численними порушеннями, - екперти РПР

Низку порушень зафіксували під час проведення конкурсів, зокрема ті, які організовував Департамент культури КМДА, на посади керівників закладів культури.

Про це повідомляють експерти групи "Культура" Реанімаційного Пакету Реформ, інформує ЦензорРеформ.

З червня по серпень представники РПР стежили за дотриманням правил процедури. За цей час вони зафіксували порушення, що стосуються прозорості та публічності конкурсів. Крім того, не було забезпечено рівного доступу кандидатів до первинної інформації про матеріально-технічний та фінансовий стан закладів культури, що зменшує конкурентоспроможність вироблених програм кандидатів. Також це порушення під час формування неупередженої та незалежної конкурсної комісії.

Крім того, надходить інформація про порушення під час конкурсів, організованих Міністерством культури України та іншими місцевими органами управління.

Експерти групи Культура РПР надіслали звернення до органів самоврядування міста Києва, до народних депутатів та до керівництва правоохоронних органів. Вимагають припинення грубих порушеннь чинного законодавства, притягнення до відповідальності порушників та скасування результатів незаконно проведених конкурсів. Натоміть необхідно провести нові конкурси з дотриманням норм законодавства.

Нагадаємо, на початку 2016 року набув чинності новий закон у сфері культури про конкурсні процедури та контрактну форму роботи. Впродовж року усі заклади культури країни повинні отримати нових керівників програмою розвитку на 1 та 5 років, а органи управління повинені з ними укласти контракти.

Источник: https://reforms.censor.net.ua/n3010614
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору