Політика України, Суспільство
  1024  0
Матеріали за темою:

 Якщо НАЗК не запустить е-декларування, громадськість реагуватиме жорстко, - експерт РПР Вадим Міський

Якщо Національне агентство з питань запобігання корупції не запустить систему е-декларування вже сьогодні, за обіцянкою Президента, то громадськість реагувати дуже жорстко.

Про це заявив, керівник адвокаційного напряму Реанімаційного Пакету Реформ Вадим Міський, повідомляє ЦензорРеформ.

Він нагадав, що 31 серпня о 20:00 у приміщенні Національного агентства з питань запобігання корупції відбудеться засідання, на якому мають обговорити зокрема введення в експлуатацію системи "Єдиний державний реєстр декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування". Також за інформацією Голови НАЗК Наталії Корчак на засіданні обговорюватимуть і розподіл коштів на фінансування статутної діяльності партій у 2016 р.

Міський зазначає: "Чи не вперше громадськість отримує обіцянки від політиків про те, що їхні вимоги будуть задоволені вчасно, однак мало хто з них вкладався у відповідні терміни. Зокрема, Президент дав чіткий меседж, що систему е-декларування запустять сьогодні о 23.59, його за язик ніхто не тягнув. Громадськість стежить за цим процесом, особливо, чи отримає НАЗК сертифікат на повноцінний запуск системи. Його повторний зрив матиме свої наслідки. Словом, ми запаслися попкорном".

Источник: https://reforms.censor.net.ua/n3010532
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору