Політика України
  701  0
Матеріали за темою:

 ProZorro організовує тренінг-навчання для представників ЗМІ та громадських організацій

9 вересня ProZorro проведе тренінг для представників засобів масової інформації та громадських організацій. Тема навчання: "Як користуватися аналітикою ProZorro і збирати дані для новин, статей і розслідувань".

Про це повідомляє ЦензорРеформ.

Як зазначає Ярослав Юрчишин, експерти антикорупційної групи Реанімаційного Пакету Реформ, такі тренінги мають дві мети: "Базова – це можливість постійного вдосконалення самої системи електронних закупівель ProZorro, адже завдання системи – не тільки обслуговувати, але й бути корисною для суспільства. По-друге, завдяки залученню представників ЗМІ та громадських активістів є можливість збільшити експертне коло, яке зможе контролювати проходження держзакупівель на різних етапах, що в майбутньому призведе до більш ефективних результатів".

Організатори обіцяють, що під час навчання ЗМІ та громадські організації дізнаються про будову та структуру електронної системи публічних закупівель, основні типи порушень у державних закупівлях і способи їхнього виявлення. Також експерти системи ProZorro навчатимуть, як ефективно використовувати модуль аналітики bi.prozorro.org для контролю за закупівлями і виявлення порушень і як виявити не конкурентні торги за допомогою модулю аналітики.

Для того, що взяти участь у тренінгу необхідно зареєструватися.

Крім цього, представник E-data Ольга Галицька зазначатиме про інтеграцію ProZorro та E-data і способи перевірки проплати державних замовників по договорам.

Источник: https://reforms.censor.net.ua/n3010387
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору