Суспільство, Здоров'я
  258  0

 Якщо ми виростимо покоління, яке не буде курити, а все смачне і доступне у них не асоціюватиметься з цигарками – це буде наша перемога, - Марічка Падалко

Питання про дитяче куріння має бути вирішене на рівні законодавчих ініціатив, тобто, щоб виховати здорових цілеспрямованих громадян, слід привернути увагу Верховної Ради та місцевих органів влади.

Про це заявила Інна Совсун, екс-заступник міністра освіти і науки України, повідомляє ЦензорРеформ.

Як вона зазначила: "Цінності закладає не лише школа, на них впливає і несприятливе навколишнє середовище. Якщо діти знають, що паління є соціальною нормою, а дорогою до школи бачать привабливі упаковки, які пропонують їм стати дорослішими і крутішими, у школярів виникає конфлікт цінностей. Переконана, що в інтересах усіх, крім тютюнових компаній, є те, щоб ситуація змінилася".

Більше цього, Наталія Харченко, виконавчий директор Київського міжнародного інституту соціології, заявила, що під час соціологічного дослідження у фокус-групах діти вказали, що вважають сигарети надмірно доступними, адже вартість пачки менша за вартість шоколаду. Друга проблема полягає в тому, що діти молодшої школи з сімей, в яких курять батьки, роблять висновки зі спостережень за поведінкою дорослих.

На думку ведучої ТСН Марічки Падалко, головним завданням сьогодні є формування культури куріння. Вона вважає, що законопроект про заборону викладки сигарет також здатен змінити ставлення до шкідливої звички: "Я як мама готова брати відповідальність за виховання дітей, але потрібна і допомога на вищому рівні. Якщо ми виростимо покоління, яке не буде курити, а все смачне і доступне у них не асоціюватиметься з сигаретами – це буде наша перемога".

Источник: https://reforms.censor.net.ua/n3010368
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору