Політика України
  629  0

 Протягом 25 років недовіра до України чергувалася із зацікавленістю. Якщо не розірвемо це коло, то не матимемо успішної міжнародної політики, - голова РЗП "Українська призма" Геннадій Максак

За 25 років Україна досягла чимало успіхів на міжнародній арені, зокрема сформувала дипломатію не те що з нуля, а з глибокого мінусу.

Як повыдомляє ЦензорРеформ, так прокоментував успіхи України на міжнародній арені Геннадій Максак, голова правління Ради зовнішньої політики "Українська призма".

Також він до успіхів зараховує "відмову від ядерної зброї, користуватися якою у повні мірі не було можливості, започаткування перемовини з ЄС та НАТО, а також просування України у світі з огляду на вузьке коло наявних інструментів.

Основними невдачами, на його думку, відсутність гарантій безпеки, як у сумнозвісному Будапештському Меморандумі, так і від НАТО, неможливість втримати пресинг РФ на багатьох етапах, зокрема щодо Чорноморського флоту, і, як результат, втрата територіальної цілісності.

Крім цього, Максак запевняє, що Україна – досить цікава держава на міжнародній арені: "Протягом 25 років недовіра до України чергувалася із зацікавленістю, пов’язаною з реформами, і так декілька разів поспіль. Зараз теж є зацікавленість, яка поступово переходить у недовіру. Якщо у нас не вийде розірвати це коло, то у нас не буде успішної міжнародної політики".

Источник: https://reforms.censor.net.ua/n3010168
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору