Суспільство, Здоров'я
  1531  0

 Відкритий Університет Реформ оголосив четвертий набір

Студенти та випускник вузів від 18 до 25 років зможуть взяти участь у тримісячному безкоштовному навчанні у Вікдритому Університеті Реформ – спільному освітньому проекті Реанімаційного Пакету Реформ та Центру демократії та верховенства права.

Про це повідомляє ЦензорРеформ, посилаючись на прес-службу РПР.

На навчання запрошують людей, які прагнуть реалізуватися у громадському секторі, приєднатися до творення та впровадження реформ у країні, а разом з тим й отримати практичні навички та знання. Заявки приймають до 11 вересня.

За інформацією від організаторів, на учасників чекає навчання і стажування у команді реформаторів, кращих громадських організаціях; цікаві заняття, лекції та тренінги, участь і залучення до організації публічних акцій, форумів, інших заходів організацій – членів Реанімаційного Пакету Реформ (РПР); спілкування з провідними експертами та фахівцями РПР і міжнародних організацій.

Як зазначає Олеся Холопік, старший менеджер проектів Центру демократії та верховенства права: ВУР покликаний ознайомити активну та ініціативну молодь з основними реформами України, заохотити брати активну участь у змінах та залучити до діяльності Реанімаційного Пакету Реформ. Даний проект є унікальною платформою для підготовки молодих реформаторів з різних професійних сфер. ВУР проводиться щовесни та щоосені та триває три місяці. І нам дуже приємно, що це уже четвертий набір і проект активно розвивається".

Для навчання, яке розпочнуть 17 вересня 2016 року, планують обрати 30 молодих та вмотивованих особистостей. Деталі за посиланням.

Источник: https://reforms.censor.net.ua/n3010128
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору