Суспільство
  4665  0

 Бекешкіна: Люди підтримують незалежність, незважаючи на те, що багато чим незадоволені. ІНФОГРАФІКА

46% українців у 1991 році стверджували, що від людей мало залежить те, що з ними відбувається, у 2016 році їхня кількість зменшилася - всього 34%. Однак, поки незмінним залишається відчуття суспільної небезпеки від корупції та хабарництва, а також нетолерантність до осіб нестандартної сексуальної орієнтації.

Як повідомляє ЦензорРеформ. про це стало відомо із результатів опитування, яке провів Фонд "Демократичні ініціативи" імені Ілька Кучеріва.

опитування

Як зазначає Ірина Бекешкіна, директор Фонду: "У 1991 році люди голосували за незалежність, маючи дещо наївні надії та сподівання. Я дуже добре пам'ятаю цю виборчу кампанію, яка здебільшого базувалася на тому: Хто з'їв наше сало? І здавалось тоді, що коли Україна буде незалежною, то усе в нас налагодиться: одразу ми будемо заможними, одразу ми будемо жити добре. Не так сталося, як гадалося".

Однак, на її думку, за 25 років українцям вдалося консолідуватися: "Що сталося зараз. Думаю, на результатах 2006 та 2011 років, коли у південних та східних регіонах зрівнялася кількість тих, хто голосував за і проти незалежності, ґрунтувалися думки Путіна про те, що варто йому прийти в Україну, то всі підуть за ним в Росію, оскільки вони скептично ставилися до незалежності, підтримували інтеграцію у східному напрямку. Що сталося? Сталася консолідація нації. У серпні 2016 року 87% - за, 13% - проти".

Ірина Бекешкіна запевняє: "Ті результати, які були в 91 і зараз за природою абсолютно інші. Люди багато чого пережили, багато чим незадоволені, але все одно проголосували за незалежність, бо це для них цінність".

Источник: https://reforms.censor.net.ua/n3010108
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору