Політика України, Суспільство
  2678  0
Матеріали за темою:

 87% українців проголосували б за незалежність, якби референдум відбувся у серпні 2016-го, - "Демократичні ініціативи"

У 2016 році 87% українців віддали свій голос за незалежність. Ці результати істотно кращі, ніж результати 2006 і 2011 роках: 70% 67% відповідно

Як пише ЦензорРеформ, про це повідомила Ірина Бекешкіна, директор Фонду "Демократичні ініціативи" імені Ілька Кучеріва.

Згідно з опитуванням, яке провів Фонд "Демократичні ініціативи", найбільш успішними, на думку українців, були перетворення лише у трьох сферах: формування української нації, забезпечення рівноправності чоловіків і жінок та забезпечення рівноправності національних меншин.

Аж 90% українців вважають, що найбільш невдалі перетворення відбулися у формуванні системи справедливого судочинства, боротьбі з корупцією, забезпеченні соціальної справедливості, економічному розвитку, охороні здоров’я, боротьбі зі злочинністю, захисті соціально уразливих груп.

Однак, поміж тим, як стверджує Наталя Харченко, виконавчий директор Київського міжнародного інституту соціології, за 25 років у громадській думці відбулося зростання "проукраїнськості" та впевненості у спроможності країни. Цю думку поділяє й експертне середовище, зокрема більшість з них вважає, що за 25 років було більше позитивних тенденцій, зокрема відбулося формування громадянського суспільства, та укріплення прав та свобод людей.

Також, як зазначають у повідомленні опитування, у 6.5 балів з 10 експерти оцінюють рівень демократичності. Щоб збільшити цей рівень, необхідно зосередитися на боротьбі з корупцією, впровадженню економічних реформ, аби ті сприяли міжнародним інвестиціям та розвитку малого та середнього бізнесу, та реформі судочинства.

Источник: https://reforms.censor.net.ua/n3010085
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору