Суспільство
  1788  0

 22% українців виправдовують корупцію, - Transparency International Україна. ІНФОГРАФІКА

В Україні 22% населення виправдовує корупцію. При цьому Індекс сприйняття корупції (СРІ), Індекс економічної свободи та Індекс щастя досі перебувають на низькому рівні.

Про це повідомляє прес-служба Transparency International Україна, пише ЦензорРеформ.

За інформацією повідомлення, висока толерантність українців до корупції – одна з причин того, що Індекс сприйняття корупції та Індекс економічної свободи в нашій країні є стабільно низькими. Наприклад, 70% українців брали участь у корумпованих діях і лише 2% спробували з нею боротися.

корупція

Як зазначає ТІ Україна у своєму дослідженні: "Чим толерантніше суспільство до корупції, тим гірший у країні стан економічних свобод, глибше поширення корупції та менш щасливе населення". Також це твердження підтвердив Андрій Марусов, голова правління Transparency International Україна і зазначив про необхідність повноцінної бортьби: "Саме тому боротьба з корупцією має відбуватися на всіх фронтах: на рівні дієвого законодавства, на рівні невідворотного покарання за корупцію та на рівні освіти населення, зміни менталітету".

Transparency International Україна вже третій рік працює над зміною менталітету суспільства щодо сприйняття корупції. Нещодавно організація запустила інформаційну кампанію "Корупція має бути помічена", що має на меті створити суспільний запит знизу, який би тиснув на владу, вимагаючи реальних змін.

За словами керівника департаменту комунікацій ТІ Україна Ольги Тимченко, кампанія "Корупція має бути помічена" полягає, в першу чергу, у знищенні подвійних стандартів: багато людей засуджують корупціонерів, але не проти розкішно пожити за корупційні кошти. Також люди зможуть викривати, вимагати невідворотності покарання за корупційні злочини.

Соціальна кампанія "Корупція має бути помічена" розроблена на основі рекомендацій "Стратегії антикорупційних комунікацій" та є пілотним проектом новоствореної платформи комунікацій "Декорупція".

Источник: https://reforms.censor.net.ua/n3010045
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору