Суспільство
  1233  0

 Суспільний мовник може запрацювати до кінця року, - Центр демократії та верховенства права. МАПА

26 із 30 юридичних осіб серед усіх об’єктів, які підлягають злиттю у Національну телекомпанію України (НТКУ) задля повноцінного перетворення у суспільний мовник, ліквідовано.

Як інформує ЦензорРеформ, про це повідомляє прес-служба Центру демократії та верховенства права.

Для того, щоб запустити суспільний мовник необхідно остаточно ліквідувати такі юридичні особи: Луганська ОДТРК, ДТРК “Крим”, Севастопольська РДТРК та Національна радіокомпанія України.

телебачення

За інформацією, на першому етапі відбувається приєднання всіх державних телерадіоорганізацій до НТКУ, де кожна ДТРК стає філією НТКУ, сама ж ОДТРК припиняє діяти як юридична особа. На другому етапі об’єднану НТКУ мають перетворити в публічне акціонерне товариство ПАТ "НСТУ" зі 100% акцій у власності держави.

Також, як зазначають у повідомленні, процес створення суспільного мовлення розпочався ще у квітні 2014 року, однак процес затягнувся на 2 роки через низку адміністративно-господарських та регуляторних проблем.

Зокрема, в 2016 році реформу заблокували з боку ДП "УСТФ "Укртелефільм", який теж мав стати частиною НСТУ. Саботаж з боку колективу підприємства змусив депутатів ухвалити спеціальний законопроект, який розблокував реформу. До кінця року все ж таки очікують на створення ПАТ НСТУ.

Источник: https://reforms.censor.net.ua/n3010034
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору