Політика України, Економіка
  1341  0
Матеріали за темою:

 Бюджет отримав 78 тисяч гривень від конфіскації корупційних активів. Повернуто лише копійки, - Центр протидії корупції

Від конфіскації корупційних активів за останні півроку український бюджет отримав 78 тисяч гривень.

Як інформує ЦензорРеформ, про це повідомила виконавчий директор Центру протидії корупції Дарина Каленюк.

Вона зазначає: "78 382 гривні із очікуваних 77,4 мільярдів гривень конфіскованих від корупційних злочинів грошей було повернуто українцям у першому півріччі 2016 року. Ці гроші мали б бути направлені у спецфонд та на зміцнення обороноздатності країни, але повернуті лише смішні копійки".

Також вона є членом конкурсної комісії з обрання директора Агентства з розшуку та управління арештованим та конфіскованим у корупціонерів майном, яке повинно займатися грошима, конфіскованими від корупційних злочинів. Як відомо, наразі триває конкурс на посаду директора цього Агентства.

Конкурсна комісія з обрання керівника Агентства складається з 9 осіб – журналісти, експерти-правники та представники антикорупційних громадських організацій.

За інформацією конкурсної комісії, відбирати кандидатів будуть до середини вересня, конкурс відбуватиметься у два етапи: тестування та співбесіди. Фінальне рішення про кандидатуру планують прийняти 16 вересня. Для участі в конкурсі документи подали 20 кандидатів з державних установ, вищих навчальних закладів, приватного сектору та тимчасово безробітні.

Агентство з управління активами було створено у лютому 2016 року з метою упорядкування процесу управління майном, арештованим під час досудового розслідування корупційних злочинів, а також – з метою отримання прибутку від реалізації активів, конфіскованих у корупціонерів за рішенням суду.

Источник: https://reforms.censor.net.ua/n3010015
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору