Політика України, Суспільство
  573  0

 Бюджет суспільного мовника у 2017 році хочуть урізати, - Наглядова рада НСТУ

Міністерство фінансів України у своєму листі до Державного комітету з питань телебачення та радіомовлення заявило, що у 2017 році обсяг видатків для суспільного мовника буде становити 700 млн грн, а не як передбачено законом близько 1.26 млрд грн.

Про це повідомляє Наглядова рада Національної суспільної телерадіокомпанії України, інформує ЦензорРеформ.

Як запевняють члени Наглядової ради, недофінансування суспільного мовлення унеможливить зміну якості програмного наповнення ефіру, і таким чином підірве довіру населення до цієї важливої реформи. Таким чином суспільство не матиме змоги отримувати неупереджену інформацію, оскільки суспільне мовлення є єдиним мовником в країні, інформаційна політика якого не залежить ні від держави, ні від приватних власників, а зорієнтована виключно на задоволення запитів та інтересів самого суспільства.

 Також за словами Наглядової ради, запуск суспільного мовлення є одним з найдавніших і найважливіших медійних зобов'язань України перед Радою Європи та Європейським Союзом. Ця необхідність неодноразово зазначалася у рекомендаціях Ради Європи.

 Наглядова Рада НСТУ струбована таким станом речей і закликає Міністерство фінансів – передбачити видатки на бюджетну програму "Фінансова підтримка Національної суспільної телерадіокомпанії" в обсязі, встановленому Законом України "Про суспільне телебачення та радіомовлення", а саме 0,2% від загального фонду державного бюджету за попередній рік.

 Крім цього, Кабінет Міністрів України та Верховна Рада України не повинні допустити внесення та прийняття Державного бюджету України на 2017 рік із заниженим рівнем фінансування Суспільного мовлення.

Источник: https://reforms.censor.net.ua/n3009845
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору