Політика України
  4458  0
Матеріали за темою:

 Якщо держслужбовці не можуть пояснити факт походження свого майна, то воно повинно бути конфісковане на користь держави, - Єгор Соболєв

У разі підтвердження факту катування представників НАБУ, працівники ГПУ повинні сісти за ґрати за зловживання владою – це перша вимога, яку суспільство ставить зараз перед владою і Президентом.

Як інформує ЦензорРеформ, про це заявив народний депутат, Голова Комітету Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції Єгор Соболєв на мітингу громадських активістів у зв'язку з конфліктом між співробітниками Генпрокуратури і НАБУ, який проходив біля будівлі ГПУ.

Як він зазначає влада всіляко намагається привчити український народ до думки, що Євромайдан був сон, громадянське суспільство та волонтерський рух, добровольці – це не правда: "Для них нормально – приватизовувати берег річки, переписувати авто на бабусь, доїти держпідприємства і нормально саджати тих, хто з цим не погоджується… Наша позиція є дуже простою. Антикорупційне бюро і Генеральна прокуратура мають наввипередки розслідувати дії Суса (начальника управління з розслідування кримінальних проваджень у сфері економіки Дмитра Суса - УНІАН) і всіх, хто брав участь в тій ганебній акції".

За даними Єгора Соболєва, ухвалені закони дають право порушити після будь-якого кримінального вироку питання перед судом: а звідки Audi? а звідки земля на березі річки? а звідки величезні будинки, записані, як правило, на найближчих родичів? І якщо засуджений не може пояснити цього походження, це майно має бути конфісковане на користь держави.

Також під час акції Сергій Лещенко, народний депутат застеріг суспільство, що розробляють закон, який має на меті дискредитувати діяльність Антикорупційного бюро через Конституційний суд України, зокрема через депутата Грановського. Таким чином, влада намагається всіляко уникнути відповідальність за розслідування у справах корупції.

Источник: https://reforms.censor.net.ua/n3009807
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору