Політика України, Суспільство
  209  0
Матеріали за темою:

 Все, що зараз відбувається – це контрреволюція, влада повертає старі схеми, - Найєм

НАБУ було створене на вимогу народу, а не влади, і відрізняється від інших правоохоронних органів, зокрема МВС, СБУ та Нацполіції тим, що він – незалежний, без будь-якого політичного впливу.

Як повідомляє ЦензорРеформ, про це під час пікетування проти катувань співробітників НАБУ заявив народний депутат Мустафа Найєм під стінами ГПУ.

За його словами, НАБУ – орган, який розслідує корупцію у вищих ешелонах влади: "Спочатку вони (владна верхівка) не давали можливості його створити, потім вони хотіли підробити результати конкурсів, тепер вони не дають йому нормально працювати. Бюро не може самостійно проводити слідчі заходи, а це означає, що якщо міністр, якого підозрюють в корупції, якщо він щось вкрав або як пан Сус переписав авто на свою бабцю, то слідчі НАБУ повинні звернутися до СБУ, щоб спільно почати розслідування. В свою чергу всі секретні дані потрапляють одразу до тих, кого підозрюють".

Також на його переконання: "Антикорупційне бюро в Україні – біла ворона в системі, а все, що зараз відбувається не що інше, як контрреволюція, влада намагається повернути старі схеми, бо вони не очікували, що цей орган може запрацювати. Вони і бізнесменів намагаються "видавлювати" з чесного бізнесу. МВС та ГПУ спільно створили цілі клани, щоб це робити".

Мустафа Найєм наголосив, що зараз влада накопичує засоби та інструменти для впливу на майбутні вибори, щоб і надалі розкрадати країну: "Єдине, що ми можемо показати, то це те, що суспільство на стороні правильних людей, які продовжують працювати у цій системі. НАБУ має право на цей захист".

З ним також погодився його колега народний депутат, Сергій Лещенко: "Все, що ми намагалися зробити протягом 2 років, зараз хочуть знищити, а незалежні органи, як НАБУ, зробити імпотентними. Дмитро Сус – надто дрібна ціль, щоб говорити про нього на сходах цього відомства, так само дрібна ціль – генеральний прокурор. Головна ціль, в якої відсутня політична воля сконцентрована на Банковій, саме там не хочуть активності НАБУ".

Источник: https://reforms.censor.net.ua/n3009805
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору