Політика України, Суспільство
  165  0

 Я особисто не заповнюватиму декларацію поки система е-декларування не запрацює у правовому полі, - Єгор Соболєв

Народний депутат Єгор Соболєв закликає депутатів та найвищих державних службовців не заповнювати декларації до повноцінного запуску системи е-декларування. Він підтвердив раніше озвучену заяву, що і сам декларацію поки не подаватиме.

Як повідомляє ЦензорРеформ, про це він заявив під час акції, яку проводили активісти Реанімаційного Пакету Реформ після зриву запуску е-декларування.

Соболєв запевнив: "Як голова парламентського комітету, що має здійснювати контроль за імплементацію законодавства, я вимагаю від Національного агентства із запобігання корупції та Державної служби спеціального зв’язку негайно вирішити проблему та запустити систему в повноцінному, а не тестовому режимі. Я особисто не заповнюватиму декларацію поки система не запрацює у правовому полі".

 Через те, що українська влада активувала систему електронного декларування активів держслужбовців у тестовому режимі, що не буде розцінене західними партнерами як виконання Україною взятих на себе зобов’язань, Україна не отримає ні траншу від МВФ, ні фінансової допомоги від ЄС. Більше того, через те. Що система працює у тестовому режимі держслужбовців нереально притягнути до кримінальної відповідальності за вказання недостовірних даних в деклараціях та незаконне збагачення.

 Як запевняють активісти РПР, будь-яку з таких декларацій потім можна буде оскаржити в суді, як таку, що не має юридичної сили, адже вона була заповнена в тестовому режимі. Саме тому, посадити когось за брехню в таких деклараціях, чи появу там сотень мільйонів грошей невідомого походження, практично неможливо.

Источник: https://reforms.censor.net.ua/n3009766
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору