Політика України
  2900  0
Матеріали за темою:

 Українська влада вкотре вирішила “розвести” всіх, запустивши фіктивну систему замість справжньої, - голова Громадського люстраційного комітету Олександра Дрік

Активісти Реанімаційного пакету реформ та депутати біля Українського дому "спустили" гривню в унітаз і таким чином продемонстрували, як знеціниться гривня після зриву е-декларування та відмови міжнародних партнерів надавати економіці країни фінансову допомогу.

Про це повідомляє ЦензорРеформ.

Завдяки своєчасному та повноцінному запуску системи е-декларування Україна повинна була отримати 4 млрд. дол. допомоги МВФ та 1,2 млрд євро від ЄС. Однак, влада активувала систему електронного декларування активів держслужбовців саме у тестовому режимі, що не може і не буде розцінене західними партнерами як виконання Україною взятих на себе зобов’язань.

"Українська влада в черговий раз вирішила “розвести” всіх, запустивши фіктивну систему, замість справжньої. Але обдурити ні українців, ні західних партнерів не вдалося, тому можна стверджувати, що  влада свідомо провалює економічну допомогу Україні. Для них власні статки значно важливіші за фінансову  стабільність держави", - запевняє Олександра Дрік, голова Громадського люстраційного комітету. 

Як зазначають експерти РПР, тестовий режим роботи системи не надає юридичної сили поданим до неї деклараціям та є обманом.

Активація системи у тестовому режимі та весь процес подання в таку систему декларацій держслужбовцями унеможливлює притягнення їх до кримінальної відповідальності за вказання недостовірних даних в деклараціях та незаконне збагачення.

Источник: https://reforms.censor.net.ua/n3009704
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору