Суспільство
  5421  0

 Кримчани відчувають найсильніший тиск на себе за всі два роки окупації, - політичний аналітик Марія Золкіна

Події в Криму все більше схожі на загальну картинку залякування. Той тиск, який відчувають кримчани на собі – найсильніший за всі два роки окупації.

Як повідомляє ЦензорРеформ, про це говорить політичний аналітик Марія Золкіна, аналізуючи інформацію про те, що окупанти в Криму перекинули ракетні комплекси, та проводять військові навчання.

За словами Золкіної, з огляду на кожен раунд переговорів у "нормандському форматі", якраз напередодні них РФ найчастіше використовує тактику тиску: економічного або військового, зокрема зараз відбувається залякування, на прикладі обмеження пересування людей з Криму на материкову частину, військової техніки.

Як припускає аналітик, те, що відбувається в Криму не варто розглядати окремо від всієї політичної ситуації: "Це підготовка Росії до того, щоб з більш сильною, з її точки зору, позиції говорити під час переговорів. РФ хоче виконання "Мінська-2" на своїх умовах. Україна не готова приймати таку "дорожню карту". Тому РФ шукає шляхи змусити Україну зробити це, але при цьому обриває будь-які канали зв'язку і можливість комунікувати з українською стороною.

Источник: https://reforms.censor.net.ua/n3009516
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору