Політика України, Суспільство
  2437  0

 Пііарникам Луценка можна поставити 5+, - адвокат про допити політиків

Виклик на допит політиків першого ешелону - Петра Порошенка, Арсенія Яценюка, Олександра Турчинова, Віталія Кличка, Андрія Парубія - є успішним піар кроком.

Як повідомляє ЦензорРеформ, таку думку висловив Павло Дикань, адвокат сімей Небесної сотні.

Він висловлює припущення, що у політиків навряд чи збереглися спогади, адже вже було написано чимало книг та публікацій щодо ролі перших осіб в подіях революції, зокрема про спілкування з протилежною стороною: "Тому очевидно, що всі ці свідчення повинні бути в матеріалах провадження. На жаль, допити відбуваються тільки зараз. Хоча було б краще спочатку довести до кінця розслідування, а вже потім афішувати, хто давав свідчення.

Як запевняють експерти фонду "Демократичні ініціативи", за такі дії піарникам Юрія Луценка та президента можна ставити "відмінно". Крім цього, в діях ГПУ аналітики бачать не тільки елемент піару, а й спробу уникнути розмов упередженості відомства.

Аналітик Фонду "Демократичні ініціативи" імені Ілька Кучеріва Руслан Кермач висловлює таку думку: "Мені здається, виклик на допити – продуманий іміджевий хід Генеральної прокуратури, зокрема, Юрія Луценка. Спрямований він, в першу чергу, на те, щоб уникнути можливих звинувачень у вибірковому правосудді. Таким чином, їм важливо продемонструвати неупередженість і рівновіддаленість Генеральної прокуратури від основних полюсів впливу і політичних лідерів. У цьому плані можна поставити 5+ піарникам і Юрія Луценка, і президента. Це дуже символічно, коли перша особа держави викликають на допит - апофеоз чесності і неупередженості прокуратури".

Источник: https://reforms.censor.net.ua/n3009500
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору