Політика України
  999  0

 Працівники апарату партії "Самопоміч" не отримують заробітньої плати, - експерт Центру "Ейдос"

Партія "Самопоміч", як й інші партії оприлюднила свій фінансовий звіт за останнє півріччя. Згідно з наданою інформацією, у апарату партії – 6 осіб, які не отримують заробітної плати.

Про це йдеться у блозі для ЦензорРеформ експерта з Центру "Ейдос" Сергія Адаменка.

Також він зазначає, що свої кошти, а саме більше 28 тис. грн "Самопоміч" тримає на рахунках АТ "УкрСиббанк", кінцевим бенефіціаром якого є французький BNP Paribas S.A. Крім цього, партія досить стрімко розвивається, адже вже зареєстровано 74 регіональних осередки зі статусом юридичної особи рівномірно по всій території країни.

Як в БПП та "Народного фронту" рухомого та нерухомого майна, цінних паперів на балансі партії немає, але, як зазначає Сергій Адаменко, розпізнавальний знак та девіз партії оцінено в 100 000 грн. У Києві та Львові партія орендує офіси на суму більше 70 тис. грн. Внески на рахунок партії від фізичних осіб становлять 321 752 грн. Поки не відомі всі "шанувальники" партії. Також як стверджує експерт певна сума поступила на рахунок партії інкогніто, кошти державі не повернули, а цього вимагає Закон.

Щодо інших витрат партії "Самопоміч", то 25 тис. грн. було перераховано ФОП "Малачівська-Данчак Мар’яна Петрівна" за проведення соціологічних досліджень, трохи більше 28 тис. грн використали, як заставу за участь у виборах мера Кривого Рогу. Ще 166 тис. грн витратили на друк однойменної газети партії і лише більше 4 тис грн на проведення з’їзду партії.

За словами Сергія Адаменка, проаналізувавши інформацію, яку надали партії у своїх звітах, можна зрозуміти, що політична еліта не відчуває тих змін, які відбуваються в українському суспільстві.

Источник: https://reforms.censor.net.ua/n3009445
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору