Політика України
  888  0

 Партійних внесків в "Опозиційному блоці" не існує, - експерт про оприлюднені звіти партій

Сьогодні уже всі 6 парламентських партій розмістили свої звіти на офіційних сайтах. За цими даними "Опозиційний блок" фінансується винятково двома товариствами з обмеженою відповідальністю.

Про це у блозі на ЦензорРеформ пише експерт Центру "Ейдос", який є частиною Реанімаційного Пакету Реформ, Сергій Адаменко.

"Опозиційний блок", за неповні два роки свого існування, зміг розростись до 77 регіональних осередків зі статусом юридичних осіб. Щоправда, тільки в двох областях (Донецькій та Миколаївській) їх зареєстровано 50.

Свої кошти зберігають у двох банках: "ПУМБ" Рината Ахметова та АТ "Місто банк", власником якого є Іван Фурсін.

На кінець березня поточного року на рахунках партії залишалось 35 411 грн.

Партійних внесків в "Опозиційному блоці" не існує. Партія фінансується виключно двома товариствами з обмеженою відповідальністю, а саме: "Магден плюс" та "Стеміт ЛТД". Керівниками та власниками цих фірм є В’ячеслав Нетьосов з Луганська та Олеся Ткачук з Хмельницької області. Цікаво, що обидва товариства зареєстровано на одну адресу в один і той же день. Отже, ТОВ "Магден плюс" вніс до партійної скарбнички 1 100 000 грн, а ТОВ "Стеміт ЛТД" 100 000 грн.

Що стосується витрат, то "головні опозиціонери" зазначили, що витрати на здійснення статутної діяльності склали 2 173 422, 37 грн з яких 1 796 541,60 грн становить оренда приміщення по вул. Волоська 6/14. Там партія орендує 10288,8 кв м в Марини Португалової, яка, на сьогодні, проживає в Берліні. Також 372 600 грн витратили на телевізійну рекламу з метою пропаганди своєї діяльності.

Жодного транспортного засобу в партії на балансі немає.

Источник: https://reforms.censor.net.ua/n3009386
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору