Політика України, Суспільство, Шоу-бізнес
  1632  0

 Українці досі не можуть швидко та зручно отримати адміністративні послуги, - експерт ЦППР Євген Школьний

Українська влада звикла заробляти на комфортних умовах при наданні адміністративних послуг, зокрема при видачі довідок, виписок з держреєстрів, паспортів. Саме тому українці досі не можуть швидко та зручно отримувати послуги у центрах надання адміністративних послуг (ЦНАП).

Як інформує ЦензорРеформ,таку заяву зробив Євген Школьний, експерт Центру політико-правових реформ.

За його словами, якісний сервіс – це обличчя держави за кордоном, однак українська влада придумала, що своїм обличчям можна торгувати – і продавати комфорт на додачу до виписок, довідок і паспортів.

Євген Школьний називає дві вагомі причини, чому в Україні досі відсутній належний сервіс: "Через нерозуміння та відсутність політичної волі місцевих голів та голів райдержадміністрацій у деяких містах та районах, ЦНАП – вивіска на приміщенні, а всередині ані необхідних послуг, ані належних умов".

Крім цього, на його думку, відсутня узгоджена та послідовна державні політика у цьому напрямі, зокрема Міністерство внутрішніх справ, Державна міграційна служба та Київська обласна рада і ОДА обрали політику комерціалізації адміністративних послуг через рекламу державного підприємства "Документ" та сервісних центрів МВС. Незважаючи на те, що створюються ці підприємства за рахунок коштів платників податків, так на відміну від ЦНАП, громадяни мають ще й додатково доплачувати кошти за якісне обслуговування.

Як запевняє Євген Школьний, на шляху до якісних адміністративних послуг "має бути лише злагоджена співпраця, воля і бажання центральної та місцевої влади. Необхідно інтегрувати зусилля та ресурси для створення "єдиних офісів" при органах місцевого самоврядування та РДА – а не розпорошувати їх та проводити сумнівні експерименти".

Источник: https://reforms.censor.net.ua/n3009300
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору