Суспільство
  1210  0
Матеріали за темою:

 Науковців у Києві навчають досліджувати корупцію та впливати на політику

Літній тижневий курс з дизайну та написання дієвої аналітики у сфері протидії корупції розпочали у Києво-Могилянській академії.

Як повідомляє ЦензорРеформ, про це інформує прес-служба Центру протидії корупції.

Цей курс спеціально для українських науковців та дослідників-практиків розробила Оксана Гус, докторантка з Німеччини.

Участь у навчанні візьмуть 23 експерти та науковці, відібрані на конкурсних засадах. Серед них – фахівці з Ради громадської антикорупційної експертизи законопроектів при Комітеті ВРУ, представники органів державної влади, що займаються розробкою антикорупційної політики, аналітики, науковці представники громадянського суспільства. До викладання відповідного курсу долучилися експерти з Німеччини, Чехії, США, Швеції та України.

Завдяки навчанню молоді спеціалісти вивчатимуть методи дослідження корупції та засади дизайну наукового або прикладного дослідження, а також матимуть практикум з підготовки аналітичного матеріалу у сфері протидії корупції.

За словами Оксани Гус навчання має заохотити дослідників до дискусії на теми власних наукових розробок та спонукати до формування запиту на якісні вітчизняні дослідження у сфері протидії корупції в Україні.

Як стверджує Оксана Нестеренко, директор міждисциплінарного науково-освітнього центру протидії корупції Національного університету “Києво-Могилянська академія": "Навчальна програма курсу побудована на практичних кейсах та концентрованій теорії, необхідній для виконання завдань одразу під час навчання".

Источник: https://reforms.censor.net.ua/n3009288
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору