Політика України, Суспільство
  2281  0

 Політичні поразки за І півріччя 2016 – відсутність антикорупційної боротьби та уникнення відповідальності, - Демініціативи. ІНФОГРАФІКА

Відсутність реальних результатів антикорупційної боротьби, уникнення корупціонерами відповідальності, низька ефективність роботи парламенту й різке підняття тарифів на комунальні послуги – це основні політичні поразки внутрішньої політики України за перше півріччя 2016 року.

Як повідомляє ЦензорРеформ, про такі дані свідчать результати опитування "Політичні підсумки півріччя", яке провів фонд "Демократичні ініціативи" імені Ілька Кучеріва.

Щодо успіхів у внутрішній політиці, на думку експертів, це передусім розв’язання урядової кризи, перші успіхи антикорупційної діяльності спеціалізованих органів, а також початок судової реформи.

опитування

Крім цього, експерти зазначили про найбільш позитивні зміни першого півріччя 2016 року, зокрема вихід з урядової кризи та формування нового уряду без перевиборів, запуск діяльності нових інститутів – Національного антикорупційного бюро та Спеціалізованої антикорупційної прокуратури. Найбільш важливими негативними подіями були інтенсифікація бойових дій на Донбасі та політична криза і як наслідок низька ефективність роботи Верховної Ради.

Експерти доволі посередньо оцінили ефективність роботи Президента та Верховної Ради впродовж перших шести місяців 2016 р. Президент Порошенко отримав 4,8 балів з 10, парламент – 3,7 бала (до прикладу, у січні-червні 2015 року – 4,0 бала). Щодо роботи уряду, то експерти оцінили роботу двох: уряду Яценюка, який отримав 3.7 балів, та уряду Гройсмана – 4,7 бала.

Найбільш пріоритетними реформами, які треба проводити українській владі в найближчий час експерти виділили реформу судів та судочинства, правоохоронних органів та прокуратури та боротьбу з корупцією.

Источник: https://reforms.censor.net.ua/n3009191
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору