Суспільство, Здоров'я
  798  0

 Спеціалістів для створення сучасного реабілітаційного відділення навчатимуть у Чехії

Сучасне реабілітаційне відділення відповідно до міжнародних стандартів планують створити на базі Київської обласної клінічної лікарні. Також за допомогою проекту MEDEVAC планують відкрити тренінгово-лікувальний центр з підготовки фахівців з фізичної реабілітації (мультидисциплінарних команд).

Як повідомляє ЦензорРеформ, зараз посольство Чеської Республіки в Україні, Ініціатива Е+ та Київська обласна клінічна лікарня в рамках проекту MEDEVAC оголошують конкурс на 3 місячне безкоштовне навчання в Чехії для спеціалістів з фізичної реабілітації за напрямком-"тренер для тренерів з фізичної реабілітації".

Для того, щоб взяти участь у конкурсі необхідно:

  1. Заповнити до 15 СЕРПНЯ 2016 РОКУ аплікаційну форму. Отримати аплікаційну форму можна написавши лист з приміткою "Чехія 2016" на адресу: medevak.2016@gmail.com
  2. Пройти телефонну співбесіду з куратором проекту
  3. Пройти співбесіду в Посольстві Чеської Республіки в Україні

Крім цього, спеціаліст, що поїде на навчання до Чехії підпише контракт, за яким ЗОБОВ’ЯЗУЮЄТЬСЯ:

  1. після повернення в Україну відпрацювати протягом 2 (двох) років в тренінгового-лікувальному центрі з підготовки фахівців з фізичної реабілітаціїі;
  2. навчити українських спеціалістів усім знанням і навичкам, отриманим в Республіці Чехія;
  3. взяти участь у розробленні програм тренінгів для спеціалістів мультидисциплінарних команд та їх методичному забезпечення, а також створенні навчальних підручників/керівництв з фізичної реабілітації для забезпечення тренінгів.
Источник: https://reforms.censor.net.ua/n3009102
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору