Політика України
  500  1

 Наступний рік стане роком реформи кримінального блоку поліції і системи підготовки кадрів, - Найєм

Незважаючи на успішність реформи блоку громадської безпеки в Нацполіціі і запуск патрульної поліції, залишається багато сфер в яких необхідно ще втілити перетворення. Це зокрема, реформа кримінального блоку поліції, реформа дільничних і системи освіти поліцейських, а також доведення до кінця процесу переатестації.

Як повідомляє ЦензорРеформ, про це на своїй сторінці в Фейсбуці написав нардеп (БПП) Мустафа Найєм з нагоди Дня Національної поліії України.

"Сьогодні День Національної поліції України. Перший в новій історії країни. У поліції, як і в будь-якій професії, в будь-якому органі, є різні люди. Є паразити системи, але є й ті, хто вболіває за свою справу, незважаючи ні на умови роботи, ні на розмір зарплати. Є ті, хто заробляють собі в кишеню, а є хлопці, які оббивають пороги начальників, щоб добути копійки на бензин для оперативників; канцтовари і картриджі для принтерів, щоб слідчим елементарно було на чому друкувати свої звіти. За два роки в системі я бачив безліч махрових корупціонерів, впевнених у своїй безкарності, але знав і таких, які по 16-18 годин займалися оперативними розробками, спали по дві години в тісних кімнатках, щоб встигнути підготувати звіти і доповісти керівництву, а на ранок з квітами бігли додому, щоб дружина не образилася на пропущену річницю весілля", - зазначив Найєм.

Депутат повідомив, що наступний рік може стати періодом реформ кримінального блоку поліції і системи підготовки кадрів:

"Думаю, наступний рік стане роком реформ кримінального блоку поліції і системи підготовки кадрів. Зараз це найболючіші ділянки. Об'єднання слідчих і оперативників в єдину службу детективів, прийняття закону про кримінальні проступки та внесення вкрай необхідних змін в КПК - цього вже буде достатньо для першого поштовху в кримінальному блоці. У сфері освіти поліцейських нарешті може з'явитися поліцейська академія, а в майбутньому - дуже сподіваюся! - Керівництву МВС і поліції вдасться реформувати і Академію внутрішніх справ, сконцентрувавши всі зусилля на професійній і спеціалізовану підготовку, а не видачі дипломів про загальну освіту".

Источник: https://reforms.censor.net.ua/n3009068
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору