Політика України
  1253  0

 Інтернет-голосування за кандидатів до Ради громадського контролю при НАБУ триватиме до 21:00

Інтернет-голосування до Ради громадського контролю триватиме до 21.00 год і проводяться на місця тих членів, повноваження яких достроково припинені (5 осіб) через "накручування" голосів (від 400 до 1800).

Про це повідомляє ЦензорРеформ, рейтингове інтернет-голосування триватиме протягом 12 годин через веб-сайт Національного антикорупційного бюро України — 4 серпня 2016 року з 9:00 до 21:00. 

Будь-який громадянин, який проживає на території України, має право взяти участь у ньому та проголосувати лише один раз.

Проголосувати можна ТУТ.

Аби уникнути повторного голосування, усі охочі взяти участь у ньому повинні пройти ряд перевірок, підтвердити адресу своєї електронної пошти та номер мобільного телефону. На проходження перевірок і обрання кандидатів виділено 15 хв.

За результатами конкурсу з формування складу Ради громадського контролю Директор Національного антикорупційного бюро України розміщує на офіційному веб-сайті Національного антикорупційного бюро України оголошення про результати рейтингового голосування зі зазначенням кількості голосів, поданих за кожного кандидата.

Протокол голосування з частково закодованими даними доступний протягом всього часу голосування, там можна знайти і перевірити запис про власний вибір.

Нагадаємо, Рада громадського контролю формується у складі 15 осіб, відібраних за результатами конкурсу. Конкурс з формування складу Ради громадського контролю проводиться шляхом рейтингового Інтернет-голосування громадян, які проживають на території України.

Источник: https://reforms.censor.net.ua/n3009029
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору