Політика України
  3064  0
Матеріали за темою:

 РПР вимагає терміново замінити депутата Дейдея на іншого кандидата у складі конкурсної комісії з обрання керівників ДБР

Реанімаційний Пакет Реформ вимагає якнайшвидше замінити народного депутата Євгена Дейдея на іншого кандидата від Верховної Ради у складі конкурсної комісії з обрання керівників Державного бюро розслідувань (ДБР).

Про це повідомляє ЦензорРеформ.

Нагадаємо, народний депутат Євген Дейдей, якого Парламент обрав до складу конкурсної комісії з обрання керівників ДБР, 17 липня публічно у присутності журналістів, погрожував прокурорам Спеціальної антикорупційної прокуратури (САП) застосуванням фізичного насильства. На думку експертів, таким чином він хотів вплинути на дії прокурорів у конкретному кримінальному провадженні. Також парламентар вдавався до особистих образ, використовував нецензурну лайку та явно провокував подальший розвиток конфлікту.

Як вважає РПР, така зухвала та неетична поведінка депутата критично знижує рівень суспільної довіри до діяльності конкурсної комісії. Також спроба тиску та втручання в роботу прокурорів САП з боку Дейдея свідчить про те, що він навряд чи буде відстоювати незалежність керівника ДБР та гарантуватиме захист роботи бюро від незаконного впливу. За фактами погроз прокурорам та спроби незаконного впливу на них Генеральна прокуратура уже розпочала кримінальне провадження проти депутата.

Експерти РПР вимагають публічно засудити поведінку ейдея, адже довіра суспільства до конкурсної комісії та обраних нею кандидатів – наразі єдиний спосіб забезпечити довіру також і до діяльності новоствореного ДБР.

Источник: https://reforms.censor.net.ua/n3008778
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору